Zákaznická zóna

Digital workplace

Chcete mít možnost soustředit se na svůj core business bez zbytečných starostí? Přenechte řešení pracovního prostředí svých zaměstnanců nám. O koncová zařízení pro Vaši společnost se postaráme v celém životním cyklu, od financování, dodání s úvodní instalací, přes podporu uživatelů až po výměnu a adaptaci na nové. Provozujeme Service Desk s dohodnutým SLA. Jsme schopni zajistit on-site podporu po celé republice.

Dodávky a prodej HW

Dodávky a servis HW je něco, co děláme už více než 25 let. Nezáleží na tom, zda potřebujete servery, storage, síťovou infrastrukturu, koncové stanice nebo tisková řešení. I v dnešní době s obtížnou dodatelností mnoha typů zařízení pro vás dokážeme najít správnou alternativu, zajistit maximální kompatibilitu se stávajícím vybavením a zajistíme i bezproblémový provoz a servis po celou dobu životnosti zařízení.

VDI Horizon

VDI Horizon od VMware přináší veškeré výhody integrace s technologií VMware a mnoho dalšího. Od moderní správy, přes flexibilní možnosti nasazení cloudu, optimální doručování desktopů a aplikací, komplexní monitoring až po end-to-end visibilitu s Workspace ONE Intelligence. Zlepšíte tak návratnost svých investic, zmodernizujete provoz a budete připraveni na hybridní či nativní DaaS architekturu.

VDI Citrix

Prostřednictvím VDI (Virtual Desktop Interface) můžete zefektivnit údržbu a zvýšit zabezpečení a zároveň zvýšit produktivitu uživatelů na jakémkoli zařízení. Co se ale stane, když se tyto úlohy stanou složitými na správu a vyžadují významný dohled? Vzhledem k tomu, že je v sázce tolik, nestačí jednoduše nabídnout VDI. Potřebujete vysoce výkonné virtualizační řešení, které se snadno spravuje, s možností nasadit širokou škálu možností desktopu nebo aplikací podle vývoje potřeb vaší firmy. A právě to umí VDI Citrix.

Microsoft 365 pro SoHo

Microsoft 365 je soubor cloudových služeb, které poskytuje firma Microsoft na bázi předplatného. Microsoft 365 je maximálně efektivní, produktivní a mobilní. Pomůžeme Vám vybrat optimální verzi předplatného, zajistíme efektivní instalaci a konfiguraci na různých platformách a Vy už nikdy nebudete muset slyšet „Tenhle dokument mi nešel otevřít“. Výrazně tak snížíte náklady na hardware, software i související správu.

Microsoft Exchange

Microsoft Exchange online je plnohodnotné hostované řešení pro přístup k Vašemu emailu, kontaktům a kalendáři. Hned v základu získáte rozšířené funkce zabezpečení (včetně filtrování malwaru a nevyžádané pošty), vysokou dostupnost (garantovanou 99,9% s finanční zárukou) a ochranu svých dat. Správa Vašich uživatelů i celá údržba systému nyní zabere jen zlomek času oproti klasickým serverovým aplikacím.

IceWarp mailserver

Hledáte alternativu k Microsoft Exchange platformě? Pap právě pro vás může být IceWarp mailserver tím správným krokem. E-mail poslouží jako ucelená virtuální kancelář pro týmovou práci a online schůzky. Můžete v něm i vytvářet a upravovat dokumenty – samostatně nebo společně s kolegy. Zabezpečené cloudové řešení je přístupné odkudkoli a usnadní vám práci z domova. Vše je z pohledu klienta plně kompatibilní s Microsoft Outlook.

Digital workplace od Thein Systems?

Může to být velmi snadné. V průběhu konzultace identifikujeme vaše potřeby, připravíme návrh řešení. Představíme přínosy. Vysvětlíme proces migrace a pak se do toho můžeme společně pustit. Kdy je správný čas začít? Právě teď!
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu