Zákaznická zóna

IT Bezpečnost

Každoroční nárůst bezpečnostních hrozeb. Zrychlování vývoje nových hrozeb. Zvyšování závislosti na vnitrofiremních datech. Růst datových toků. Provoz aplikací v cloudu. Potřeba komunikovat kdykoliv a odkudkoliv. To je realita dnešního IT světa. A bezpečnost v něm hraje významnou roli. Jsme připraveni jí dát ten správný prostor, aby neomezovala, ale zároveň chránila vše potřebné.

Ochrana dat

Data se pomalu, ale jistě stávají jedním z nejcennějších firemních aktiv. Jejich ochrana už dávno není jen o šifrování, zabezpečení přístupu či implementaci antivirové, antimallwarové a antispamové ochrany. Pod ochranou dat rozumíme celou škálu aktivit začínajících vzděláváním uživatelů, přes pokročilé metody ochrany dat a monitorování nakládání s nimi až po pokročilý přístup k zálohování a obnově dat v jakékoliv situaci. Implementujeme systémy se schopností učení se obvyklému chování uživatelů a tím pádem detekcí abnormalit a možnosti včasného zásahu už při podezřelém chování.

Zabezpečení sítě

Zajistíme jakoukoli správně navrženou a vybudovanou datovou síť proti napadení z vnějšího prostředí. Námi využívané firewall řešení  mohou dnes provádět i mnohem sofistikovanější činnosti než jen prostou ochranu perimetru. Důležitým prvkem navazujícím na datové sítě jsou pak koncová zařízení (uživatelské stanice, servery, tablety atd.), I pro ně dodáváme bezpečnostní Antivirový a Antispyware software. Může se jednat o samostatné aplikace, které ocení malé firmy, ale i systémy umožňující centrální správu a řízení včetně nastavování a vynucování firemních politik k práci s daty, aplikacemi i práci na internetu.

Fyzická bezpečnost

Nezáleží na tom, zda potřebujete zajistit ochranu serverovny, skladu, administrativní budovy nebo řídit přístupová práva v rozsáhlém průmyslovém areálu. Prohlédneme Vaše prostory, zanalyzujeme Vaše požadavky a dle Vašich potřeb navrhneme optimální technologii, způsob instalace a po předání Vám zajistíme průběžnou údržbu a pravidelné revize systému. Propojíme fyzický a virtuální svět v jedno bezpečné prostředí.

Fortinet

Pro zabezpečení sítí našich klientů dlouhodobě používáme zejména zařízení přední americké společnosti Fortinet. Jedná se o cenově atraktivní a přesto velmi spolehlivou a dobře fungující alternativu k prémiovým zařízením Palo Alto implementovaných Thein Security. Dokážeme pokrýt potřeby malých podniků, ale zároveň velkých korporací nebo státní správy v řešeních s výraznými datovými špičkami a rozsáhlými pokusy o DDoS útoky.

Thein Security

Tam, kde naše služby pomalu končí, tam sesterský Thein Security navazuje s další širokou škálou služeb. Ať už se jedná o oblasti prevence úniku citlivých dat, obrany proti sofistikovaným útokům, detekce neznámého malware, aktivní ochrany proti DDoS útokům a bezpečnostního konceptu Zero Trust. Typickým klientem Thein Security jsou zejména velké korporace, mobilní operátoři, poskytovatelé internetu, finanční instituce a státní správa, včetně silových bezpečnostních složek.

Ceníte si svých dat, bezpečnosti svých systémů a hledáte spolehlivého dodavatele? Dokážeme jít o krok dál a vyřešit mnoho problémů o dost dříve než nastanou.

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu