Zákaznická zóna

Partneři

Po 25 letech na trhu a s našimi více než 140 zaměstnanci patříme mezi největší IT společnosti v tomto segmentu v ČR. I přes to se v dnešním globálním světě obchodu se nelze obejít bez řady strategických partnerů. Proto jsme úzce napojeni na naše partnery, které považujeme za velmi důležité a ceníme si naší dlouhodobě dobré spolupráce a výborných osobních vztahů. Společně tak tvoříme tým, který Vám přináší kvalitativně lepší, rychlejší a mnohdy i levnější řešení.

Přehled našich nejvýznamnějších partnerů v oblasti hardware.

Hewlett Packard

Posláním HP je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. 

DELL

Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise je nadnárodní společnost zabývající se podnikovými informačními technologiemi. Hewlett Packard Enterprise pomáhá propojovat, chránit, analyzovat a pracovat se všemi Vašimi daty a aplikacemi, ať už jsou na Vaší fyzické infrastruktuře nebo v cloudu.

Lenovo

Pro společnost Lenovo je inovace součást DNA. Inovativní přístup prostupuje vše, co Lenovo dělá – od smartphonu v kapse a žárovky v chytré domácnosti až po servery v datovém centru. A ještě dál.

IBM


Mottem společnosti IBM je tvořit systémy, které u klientů podporují moderní společnost. Tím, že je uděláme rychlejšími, produktivnějšími a bezpečnějšími, nejen zlepšujeme fungování firmy. Děláme svět lepším.

Dell EMC

Společnost Dell poskytuje státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.

Canon

Japonská firma Canon Inc. je předním světovým výrobcem optických přístrojů a kancelářských zařízení, jako jsou fotoaparáty, tiskárny a kopírky. Řešením pro tisk se věnuje už od sedmdesátých let 20. století.

Fortinet

Fortinet je předním výrobcem zařízení pro zabezpečení sítě a je jedničkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM). Fortinet produkty jsou jedinečné i díky své licenční politice, kdy se všechny Fortinet zařízení licencují pouze na HW jednotku nikoliv na počet uživatelů.

Sophos

Sophos Group plc je britská společnost zabývající se bezpečnostním softwarem a hardwarem. Sophos vyvíjí produkty pro komunikaci koncových bodů, šifrování, zabezpečení sítě, zabezpečení e-mailů, mobilní zabezpečení a jednotnou správu hrozeb.

Cisco

Technologie Cisco vytvářejí svět plný potenciálu. Cisco Systems, Inc. je dominující hráč na poli síťových prvků. Portfolio zahrnuje mimo jiné výrobu ethernetových i ATM switchů, routerů, VoIP gateway a IP telefonů.

Přehled našich nejvýznamnějších partnerů v oblasti software.

Microsoft

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

VMware

VMware zefektivňuje cestu organizací k tomu, aby se staly digitálními podniky, které zákazníkům poskytnou lepší zkušenosti a umožní zaměstnancům vykonávat svou nejlepší práci.

ESET

ESET, spol. s r.o. je globálním dodavatelem bezpečnostního řešení pro miliony uživatelů na celém světě. Schopnosti detekce, výkon a nízké nároky na systémové zdroje přinesly produktům ESET NOD32 mnoho mezinárodních i domácích ocenění.

Norton LifeLock (dříve Symantec)

Cílem společnosti Norton Life Lock je víc než jen nabízet zabezpečení zařízení, ochranu identity, online soukromí a komplexní ochranu. Chce umožnit, abyste se v každodenním digitálním životě cítili bezpečněji. Když se budete méně obávat počítačové kriminality, můžete žít radostněji.

SAP

SAP je německá softwarová firma se sídlem ve Walldorfu. Vytváří zejména produkty jsou z oblasti ERP. Název firmy vznikl ze zkratky „Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung“, což by se dalo analogicky přeložit jako Systémy - Aplikace - Produkty ve zpracování dat.

Helios

HELIOS je skupina podnikových informačních systémů (ERP). Vyvíjí je společnost Asseco Solutions už od roku 1990. Jednotlivé informační systémy jsou rozděleny podle velikosti a zaměření podniků, některé zahrnují také CRM, apod.

RSA

RSA je globálním lídrem zaměřeným na správu identit a přístupu, což odráží přesvědčení společnosti, že zajištění digitální identity po celou dobu jejich životního cyklu má v kybernetické bezpečnosti prvořadý význam. RSA se zaměřuje na poskytování služeb organizacím nejvíce citlivým na bezpečnost.

Veeam

Veeam Software se zabývá vývojem softwaru pro zálohování, ochranu, zabezpečení a obnovení dat. V současnosti je Veeam lídrem v řešeních zálohování, která zajišťují správu dat v cloudu. Nabízí jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení přechodu na hybridní cloud a zabezpečení dat.

Adobe

Adobe Systems Incorporated, je softwarová firma zaměřená na oblast počítačové grafiky, publikování a digitálního marketingu. Je známá zejména jako autor standardů PostScript a PDF a výrobce grafických programů Adobe Photoshop a Adobe Illustrator a programů pro publikování/čtení PDF dokumentů Adobe Acrobat.

Safetica

Safetica a.s. je česká technologická společnost působící na trhu softwarové ochrany dat před únikem a interními hrozbami. Safetica působí v 55 zemích světa a chrání data automobilek, výrobních, strojírenských, finančních, obchodních i logistických firem. Je členem ESET Technologické aliance a Fortinet Security Fabric.

Inter Systems

InterSystems Corporation je dodavatel softwarových systémů a technologií pro vysoce výkonnou správu databází, rychlý vývoj aplikací, integraci a zdravotnické informační systémy. Mezi produkty patří InterSystems IRIS Data Platform, Caché Database Management System, integrační platforma InterSystems Ensemble, platforma HealthShare a zdravotnický informační systém TrakCare
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu