Zákaznická zóna

Školství

Patříme mezi přední dodavatele a servisní partnery ICT řešení pro školy. Jsme akreditovanou vzdělávací institucí v rámci DVPP MŠMT. Pomáháme školám s řízením a administrací evropských projektů. Oblasti školství se systematicky věnujeme už od roku 2006 a naše řešení využívají stovky škol v celé České republice.

Koncová zařízení a jejich správa

Správu koncových zařízení umíme od běžné podoby, která automatizuje a zefektivňuje instalaci SW, konfigurace, monitoring stavu a celkově tak snižuje náklady a nároky na interní tým. Často však jdeme dál. Stále více klientů hledá variantu, kdy minimalizuje nároky po dobu celého životního cyklu a těm potom nabízíme fungování v podobě outsourcingu nebo využití služby DaaS (Device as a service).

Tisková řešení

I v době digitalizace mnoha agend jsou mnohé tištěné výstupy stále nezbytné. Možná si však kladete otázky "Jak sledovat a optimalizovat náklady na tisk?" nebo "Jak zajistit optimální dostupnost tiskových služeb pro své zaměstnance?". Vyřešíme pro vás vše od dodávky tiskáren a spotřebního materiálu, přes optimalizaci a zabezpečení tisku až po servis všeho, co s tiskem souvisí. Více informací najdete na stránce Tisková řešení.

Projekční technika

Projekční technika udržuje pozornost žáků a výrazně ovlivňuje množství informací, které během prezentace vstřebávají. Podle vašich potřeb a prostředí instalace dokážeme vhodně vybrat optimální řešení s různými typy a světelnými výkony projektorů (přenosné, s krátkou projekční vzdáleností, pro pevnou instalaci, pro vzdělávání, interaktivní, vizualizéry) i s výběrem vhodného mobilního (roletového) nebo pevného (rámového) plátna.

Interaktivní tabule

Tabule byly vždy místem, ze kterého mohl člověk čerpat informace a vzdělávat se. Dnes se běžné tabule změnily na dokonalou technologii a staly se tak plochou, na které lze interaktivně pracovat. Tato technika se tak stává skvělou pomůckou pro široké využití, ať už se jedná o prezentace nebo o výuku. Interaktivní tabule mohou sloužit jako plocha k projekci, ve které je možné přímo dotykem rukou či perem ovládat různé aplikace či zapisovat poznámky. Ve spojení s interaktivními projektory tak výrazně rozšiřují možnosti vzdělávacích prezentací.

Šablony pro MŠ a ZŠ

Náš přístup je postaven na doporučení vhodných šablon, sdílení zkušeností s jinými školami. K tomu se samozřejmě váže i odborná pomoc s managementem a kompletním administrativním řízením projektů vč. podání žádosti. Poradíme Vám i s nákupem možného vybavení a školních pomůcek v rámci šablon. Jedná o neinvestiční projekt, tzn. lze nakoupit položky s jednotkovou hodnotou maximálně do 40 tisíc Kč vč. DPH, které budou sloužit k naplnění obsahu a cílů projektu.

Fungující spojení školství a Thein Systems

Máme mnohaleté zkušenosti s realizací školení a konferencí pro školy po celé ČR. Disponujeme širokou základnou zkušených odborníků, kteří rozumí problematice projektů ve školství, vzdělávání i ICT. Jsme partnery pro školství společností Microsoft, HP, Dell, Lenovo. Díky tomu máme k dispozici nejnovější technologie a umíme od partnerů tyto technologie zajistit za dostupných podmínek pro školy.
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu