Zákaznická zóna

Komplexní řešení pro vybraná odvětví

Za více než 25 let na trhu, při pokrytí celé republiky a se stovkami aktivních klientů jsme získali nezanedbatelné know-how a vytvořili sady propojených služeb pro určitá odvětví.

Ikdyž vždy přistupujeme k potřebám klientů individuálně, po čase už víme, že některé situace se opakují. Jako třeba otázka jak zabezpečit legacy aplikace ve zdravotnictví. Začínají vznikat postupy, procesy a znalosti, které vedou k tomu, že každé další řešení je efektivnější než to předchozí...

A najednou zjistíte, že už nejste pouhým dodavatelem. Stáváte se partnerem svých vlastních klientů. S veškerou pokorou dokážete částečně myslet za ně. Klást lepší otázky. Automaticky vnímat rizika. Myslet o krok napřed. Ne jen čekat na to, co bude v zadání.
Budujete stabilní odvětvový tým, sledujete vývoj celého odvětví, chápete legislativní změny dřív než vstoupí v platnost, aktivně hledáte synergie. O tom všem a o mnohém dalším je naše práce ve vybraných odvětvích. Zdravotnictví a školství jsou jen jedny z prvních vlaštovek...

Zdravotnictví

Málokteré odvětví čelí v poslední době tolika výzvám jako právě zdravotnictví. Z jedné strany rostoucí potřeba léčebné péče a s tím spojené zvětšování objemů dat i množství jejich sdílení. Zároveň rostoucí počet bezpečnostních incidentů a pokračující průběh digitalizace zdravotnictví.
Zjistit více

Školství

Patříme mezi přední dodavatele a servisní partnery ICT řešení pro školy. Jsme akreditovanou vzdělávací institucí v rámci DVPP MŠMT. 
Pomáháme školám s řízením a administrací evropských projektů. Oblasti školství se systematicky věnujeme už od roku 2006.

Zjistit více
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu