Zákaznická zóna

Zdravotnictví

Málokteré odvětví čelí v poslední době tolika výzvám jako právě zdravotnictví. Z jedné strany rostoucí potřeba léčebné péče a s tím spojené zvětšování objemů dat i množství jejich sdílení. Ze strany druhé rostoucí počet bezpečnostních incidentů a pokračující průběh digitalizace zdravotnictví. Právě v těchto případech je nezbytné, aby dodavatel znal příslušný obor. Aby dokázal empaticky naslouchat potřebám a propojovat je s existujícím know-how. Náš tým tyto schopnosti a znalosti má.

Dodávky a servis HW

Dodávky a servis HW je něco, co děláme už více než 25 let. Nezáleží na tom, zda potřebujete servery, storage, síťovou infrastrukturu, koncové stanice nebo tisková řešení. I v dnešní době s obtížnou dodatelností mnoha typů zařízení pro vás dokážeme najít správnou alternativu, zajistit maximální kompatibilitu se stávajícím vybavením a zajistíme i bezproblémový provoz a servis po celou dobu životnosti zařízení.

Správa koncových zařízení

Správu koncových zařízení umíme od běžné podoby, která automatizuje a zefektivňuje instalaci SW, konfigurace, monitoring stavu a celkově tak snižuje náklady a nároky na interní tým. Často však jdeme dál. Stále více klientů hledá variantu, kdy minimalizuje nároky po dobu celého životního cyklu a těm potom nabízíme fungování v podobě outsourcingu nebo využití služby DaaS (Device as a service).

Ukládání a správa dat

Už před 20 lety se někteří členové našeho týmu zabývali správou dat ve zdravotnickém prostředí. Prošli jsme si vším od architektonického návrhu celého řešení, přes optimalizace databází, ukládání dat v on premise i cloudovém prostředí, zálohování i obnovy. Dodáváme a servisujeme storage i řešení pro zálohování. Vedle řešení od největších respektovaných výrobců máme i vlastní produkty, které nabízí bezkonkurenční poměr cena / výkon bez snížení spolehlivosti nebo komfortu správy.

IT bezpečnost

It bezpečnost zdravotnických zařízení je poslední dobou často zmiňována ve spojení s úspěšnými phishingovými útoky. Ale otázek je v této oblasti daleko víc. Speciální oblastí je například zabezpečení legacy aplikací nebo bezpečné sítě pro návštěvníky a pacienty. Jednou z našich výrazných přidaných hodnot je i napojení nemocnic na náš vlastní SOC ve spojení s určitou mírou outsourcingu kapacity a znalostí bezpečnostních specialistů.
Více informací najdete na stránce o IT bezpečnosti.

Vodík jako zdroj energie

Vodík je nejlehčí prvek periodické tabulky a lidstvu nabízí ohromný potenciál a možnost dekarbonizace životního prostředí. My ho vnímáme jako optimální zdroj akumulované energie. Ve zdravotnickém prostředí a v oblasti IT je potom zajímavou a zvlášť ve dnešní době bezpečnou variantou oproti klasickým dieselovým agregátům. Vždy sledujeme celkový pohled na zajištění energie pro chod IT. Od úsporných virtualizovaných serverových řešení přes správně dimenzované UPS až po dlouhodobý zdroj energie v podobě vodíkového článku.
Více informací najdete na stránkách Thein Industry.

Neztrácejte čas a zjistěte jakým způsobem dokáže pomoci Thein Systems s řešením vašich potřeb ve zdravotnictví.

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu