Zákaznická zóna

Komunikace

Nejsme sice elektrikáři, ale na holičkách vás nenecháme. Pokud budujete IT prostředí, určitě jste se setkali, že je mnoho věcí tak trochu okolo. Záležitostí, které dokáží pěkně potrápit a zvlášť ve chvíli, kdy dodavatelé nespolupracují a vymlouvají se jeden na druhého. U nás to máte snadné. Vyřešíme jedno i druhé. Pokročilé IT služby i ty nezbytné věci "okolo".

Outsourcovaná (managed) Wi-Fi síť

Outsourcovaná bezdrátová síť umožňuje zákazníkům připojit se k internetu prostřednictvím více přístupových bodů v celé budově. Jedná se o technologii založenou na cloudu, což znamená, že poskytovatelé internetu spravují, řídí a odstraňují problémy s Wi-Fi na dálku. Jde o nákladově efektivní, spolehlivé, škálovatelné a bezpečné řešení s výbornými možnostmi monitoringu a správy. Díky cloudové platformě je snadné budovat ostrůvky těchto sítí i v geograficky oddělených lokalitách.

IP / VoIP telefonie

IP / VoIP  řešení nejsou jen o tom jak přenášet hlas v podobě datového toku. Námi nabízená chytrá řešení přináší vysokou míru zabezpečení, pokročilé funkce v rámci vnitropodnikové komunikace, ale také propojení s CRM systémem a tím například využití komunikační historie (včetně full textového vyhledávání v ní), online zobrazení karty zákazníka. Samozřejmostí je výběr mezi audio nebo video komunikací. Součástí řešení mohou být i funkcionality jako nahrávání hovorů, hlasové automaty. Koncovými zařízeními jsou pak mimo IP telefonů i mobilní telefony a počítače vybavené patřičnou aplikací.

Čtečky čárových kódů

Ve spojení se zařízeními GigaSet nabízíme komplexní řešení pro snímání čárových 1D, 2D a QR kódů. Snímané kódy propojíme s aplikacemi pro řízení skladového hospodářství a s pokladními systémy. V případě potřeby dokážeme zajistit dodávku a aplikační podporu i pro průmyslová skenovací zařízení a zpřístupnit tak i speciální funkce jako je měření velikosti zásilek a podobné.

Kamerové systémy CCTV

Kamera je jediné oko, které se neunaví, dokáže zamezit krádežím, zvýšit bezpečnost práce nebo snížit provozní náklady. Na míru implementujeme inteligentní kamerové systémy včetně pokročilé video analýzy zahrnující detekci, upozornění s využitím principů samoučících se neuronových sítí. Vše instalujeme a řešíme v souladu s GDPR a platnými zákony. Ke kamerovým záznamům zajistíme zabezpečený přístup odkudkoliv z celé řady koncových zařízení.

Slaboproudé systémy

Zajišťujeme dodávky slaboproudých systémů pro zabezpečení objektů. Vše poskytneme od návrhu, po závěrečnou revizi a správu. V našem portfoliu jsou systémy elektronického zabezpečení objektů (PZTS), elektronické požární signalizace (EPS), audiovizuálních a sdělovacích zařízení (CCTV), ale i přístupové systémy (ACS), strukturovaná kabeláž včetně aktivních prvků a optických datových tras. Prohlédneme Vaše prostory, zanalyzujeme Vaše požadavky a dle Vašich potřeb navrhneme optimální technologii, způsob instalace a po předání Vám zajistíme průběžnou údržbu a pravidelné revize systému.

Potřebujete víc než běžné IT? Řešíte potřeby různých forem komunikace a jejího fyzického zajištění? Pomůžeme vám...

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu