Zákaznická zóna

Outsourcing IT

Představte si, že nemusíte řešit drtivou většinu běžných IT starostí. Od dodávek zařízení, nakupování licencí, nastavování procesů, shánění IT specialistů, jejich školení, zástupnost o dovolené.  Prostě řeknete co potřebujete a pak to používáte. 
Zbytek můžete nechat na nás. Třeba už od zítra.

Kompletní outsourcing IT

Stále více organizací směřuje svoji pozornost k primární náplni svého poslání a starost o podpůrné činnosti outsourcují u externích dodavatelů. Ve spojení s cloudovými službami a zvýšeným množstvím lidí pracujících odkudkoliv jde vlastně o velmi přirozené řešení. Jsme připraveni bavit se s vámi o kompletním převzetí péče a garance za poskytování požadovaných IT služeb. Od zabezpečení a provozu klíčových systémů až po podporu koncových uživatelů.

Outsourcing vybraných kompetencí

Kdo jste v dnešní době zkoušel sehnat do týmu nějakého IT experta, určitě víte, jak těžké to bylo. Těžké i pro provoz 9x5. Zajistit dostatečnou kapacitu pro provoz 24x7 je i pro velké organizace velmi obtížné zejména u kompetencí v oblasti IT bezpečnosti. A právě to je něco s čím vám dokážeme pomoci. Nemluvíme o lidech, ale o vybrané službě nebo nedostatkové kompetenci. Umíme vám jí poskytnout správné množství, ve správné kvalitě a v podmínkách definovaných prostřednictvím SLA.

Bodyshopping

Nejsme společnost, která by se živila tím, že pronajímáme naše experty. Ale jsou určité výjimky. Moc dobře víme, jak těžké je zajistit krátkodobě zvýšenou kapacitu. Nebo jaké to je mít k dispozici na pár dnů či týdnů experta, kterého potom rok nebudete potřebovat. Pokud tedy máte specifický požadavek, krátkodobý projekt, který je kapacitně mimo vaše možnosti nebo jednorázovou aktivitu na kterou potřebujete experta se specifickou znalostí, rádi vám pomůžeme.

DaaS (Device as a service)

O koncová zařízení pro Vaši společnost se postaráme v celém životním cyklu, od financování, dodání s úvodní instalací, přes podporu uživatelů až po výměnu a adaptaci na nové. Provozujeme Service Desk s dohodnutým SLA. Jsme schopni zajistit on-site podporu po celé republice. Zařízení může klient získat za jasně danou měsíční cenu za uživatele, bez nutnosti CAPEX výdajů a hlavně bez starostí se správou zařízení. Jsme schopni zajistit imageování a instalaci či nastavení aplikací dle specifikací klienta.

Zbavte se starostí s vaším IT prostřednictvím některé z možností outsourcingu IT

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu