Zákaznická zóna

O nás

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování. Již od roku 1996.

Společnost Thein Systems a.s. (dříve C SYSTEM CZ) poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení. 

Naše produkty a služby již od roku 1996 úspěšně používají zákazníci z komerčních firem napříč různými obory podnikání, dodavatelé komunikačních služeb, společnosti veřejné i státní správy, zdravotnictví a školství. 
Ve svých pěti regionálních centrech Thein Systems sázíme na vysokou odbornost a profesionalitu svých expertů, specialistů a jejich dlouhodobě budovaný osobní kredit u zákazníků a dodavatelů. Hlavním zájmem všech více než 140 pracovníků, kteří se podílejí na dodávkách IT produktů a služeb je dodávat nejen špičkové technické produkty, ale především spolehlivá a bezpečná IT řešení, která maximálně splní požadavky zákazníků. 

Aktivně spolupracujeme s dalšími společnostmi v rámci ICT divize investiční skupiny Thein.

Jsme více než jen dodavatel ICT služeb. Naším cílem je být dlouhodobým, důvěryhodným a spolehlivým partnerem.
V návaznosti na tuto dlouhodobou strategii jsme držitelem certifikace ISO 9001:2015 podporujeme zavedený, procesně orientovaný systém integrovaného managementu.

obratem více jak jedné miliardy korun v posledním účetním období se řadíme mezi přední IT společnosti v České republice.

Investiční skupina Thein

Naše společnosti, jejich produkty a řešení odrážejí naše hodnoty a vizi - posouvat dopředu digitální ekonomiku a podporovat digitální transformaci.

Máme v portfoliu stabilní společnosti z oblasti ICT a realizujeme nové rozvojové projekty jakými je poskytování privátních 5G sítí.

Další klíčovou oblastí je pro nás zajištění komplexních služeb kybernetické bezpečnosti, což pro klienty dokážeme pokrýt nepřetržitým provozem.

Společnosti ICT části skupiny Thein

Thein Digital je předním českým dodavatelem ICT infrastruktury včetně cloudových služeb a enterprise architektury.

Více informací

Společnost se specializuje na oblast kybernetické bezpečnosti a poskytování bezpečnosti jako služby.

Více informací

Společnost poskytující Apple Mac pro firmy, včetně služby Device as a Service (DaaS). 

Více informací

Společnost Aitcom poskytuje kompletní služby v oblasti IT infrastruktury a správy koncových zařízení.

Více informací

Společnost je poskytovatelem sofistikované platformy pro network inventory a OSS optimalizaci.

Více informací
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenuarrow-right