Zákaznická zóna

Tisková řešení

I v době digitalizace mnoha agend jsou mnohé tištěné výstupy stále nezbytné. Možná si však kladete otázky "Jak sledovat a optimalizovat náklady na tisk?" nebo "Jak zajistit optimální dostupnost tiskových služeb pro své zaměstnance?". Pokud chcete tisknout bez starostí, efektivně a v očekávané kvalitě, pak jsme pro Vás správným partnerem.

Tiskárny

Dodáváme moderní jednoúčelové tiskárny i multifunkční zařízení, tiskárny s technologií inkoustovou (cartridge i tank), laserovou nebo termoprint. Nabízíme přístroje s jednobarevným nebo vícebarevným tiskem, s jedno i duplexním potiskem, zařízení umožňující pracovat s různými vstupními materiály, a to co do jeho druhu i rozměru, i s možnostmi konečného knihařského zpracování (sortování, sešívání atd.). 

Spotřební materiál

Originál nebo alternativa? Už jste si někdy položili tuto otázku? Na jedné straně cena, na druhé spolehlivost a záruka. Dokážeme vás provést procesem výběru a vhodné kombinace obojího. Postaráme se o spotřební materiál tak, abyste starosti s ním vůbec nemuseli řešit. Prostě bude ve správný čas, na správném místě. Bez zbytečných skladových zásob a zároveň spolehlivě tak, aby se tisk nikdy nezastavil. Ať už se jedná o tonery, inkoustové náplně nebo veškerý další materiál potřebný pro dlouhodobý provoz.

Zabezpečený tisk

Když slyšíte "Zabezpečený tisk" možná si představíte dokument chráněný heslem, čekající ve správné tiskárně na autorizované vytištění bez přítomnosti dalších očí. Tohle naše tiskárny i my umíme. Zabezpečený tisk v našem pojetí je daleko častěji vnímán jako služba. Služba, kdy dodáme všechny tiskové součásti do provozu zákazníka, zajišťujeme jejich údržbu a servis i dodávky spotřebního materiálu. Zákazník platí cenu dle počtu vytištěných stran, kdy cena jedné strany je garantována uzavřenou smlouvou, stejně jako reakční doby pro případ potřebných zásahů.

Optimalizace tisku

Běžně provádíme analýzu tisku a následný návrh řešení. Analýza zohledňuje: Stav současného hardwaru, Informace o provozních nákladech, Kapacitní nároky pracovišť, Náklady na servisní zajištění, Strukturu organizačního začlenění zařízení, Situační umístění, Procesní nastavení řešení problémů. Návrh tiskového řešení pak pokrývá: Návrh na optimální rozmístění přístrojů, Doporučení modelů tiskových zařízení, Naznačení procesů péče o provozní správu. Výsledně pak získáte úsporný a předvídatelný systém s predikovatelnými náklady na provoz.

Servis

Náš dlouhodobý přístup je takový, že co prodáváme, to i servisujeme. Souvisí to s dlouhodobou filozofií pokrytí celého životního cyklu a platí samozřejmě i pro tisková řešení všech běžných značek. Obvykle servisovaná zařízení vyzvedáváme u našich klientů, dokážeme smluvně podchytit náhradní řešení po dobu opravy a také zajistit různé formy prioritních oprav s garantovanými parametry. Ať už se jedná o rozšířené záruky výrobců nebo naše vlastní služby.

Potřebujete konkrétní tiskárnu tiskový software, nebo chcete optimalizovat Vaše tisková řešení?

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu