Zákaznická zóna

ICT infrastruktura

Hledáte vhodná datová úložiště nebo řešíte nákup serverů? Nabízíme všechny součásti pro ICT infrastrukturu firem včetně komponent pro tzv. IT networking. Dodáváme počítače, notebooky, servery, záložní zdroje, ale také celá datová centra.

Microsoft servery

Windows Server je platforma, která umožňuje budovat infrastrukturu propojených aplikací, sítí a webových služeb. Windows Server byl základem ekosystému Microsoftu a dodnes pohání hybridní cloudovou síť. Již 30 let. A stejně tak my celou dobu používáme, implementujeme a vytváříme řešení postavené na této technologii. Jako dlouhodobý Microsoft partner máme dostatek zkušeností, vyškolených spolupracovníků i know-how z reálných implementací u klientů.

x86 servery

Prodáváme, implementujeme a obvykle i servisujeme x86 servery od předních světových výrobců HPE, Dell, Supermicro, Fujitsu, Lenovo a Asus. Od malých, efektivních, dobře škálovatelných a energeticky úsporných blade řešení až po mission critical výkonná řešení pro oblast enterprise. Dokážeme zajistit požadovaný výkon, dostupnost, redundanci. Jako významný partner pro přední výrobce IT zařízení můžeme dodávat za výhodných podmínek s nadstandardní podporou ze strany výrobců.

Storage

Poslední roky jsou ve znamení bezprecedentního nárůstu ukládaných a zpracovávaných dat. Víme co to znamená se o data dobře starat, zajistit jejich bezpečí, dostupnost. Implementujeme řešení předních výrobců HPE, IBM, Dell&EMC, Lenovo, NetApp a Synology. Mimo samotné dodávky nabízíme služby od konzultace vedoucí ke správnému výběru, přes implementaci, podporu po celou dobu životního cyklu, ale například také financování.

Storage Truenas

Produkty Americké společnosti iXsystems. Společnost prodává vlastní storage systémy na HW Supermicro, DELL a pod. Uvolňuje do komunitního vývoje SW Truenas core, který je možné použít zdarma. Pro vlastní systémy používá vyšší verzi (vzniká na základě komunitního vývoje) SW, který umožňuje Hyper-converged a clustering storage. Náš team staví na stejném HW vlastní storage, za použití Truenas Core verze. Poskytujeme podporu v rámci servisních smluv. Více informací najdete na stránce Řada vlastních produktů.

Zálohování

Mnoho bezpečnostních incidentů posledních měsíců ukázalo, jak důležité je správně zálohovat. Nejde jen o vhodně vybranou technologii, ale stále více i o zkušenosti vedoucí ke správnému nastavení zálohovacích schémat, procesů záloh i obnov, zacházení se zálohami. Dokážeme pro vás nalézt optimální řešení pro zálohování a obnovu centrálně uložených dat, ale také pracovních stanic jednotlivých zaměstnanců. Stavíme na prověřených řešeních společností Veeam, Synology, Commvault a Veritas.

Komunikační infrastruktura

Budujeme strukturovanou kabeláž včetně dodávky a konfigurace aktivních prvků. Vytvoříme bezdrátovou Wi-Fi síť autonomní nebo plně integrovanou do firemní síťové infrastruktury se všemi potřebnými bezpečnostními nastaveními. Dodáme všechny produkty a nástroje pro efektivní komunikaci a spolupráci, jakými jsou např.: elektronická pošta, adresářové služby, hlasové a video služby, nástroje pro týmovou spolupráci, systémy pro týmové videokonference, řešení pro sdílení dokumentů. Více o naší nabídce v oblasti komunikace najdete zde.

ICT infrastruktura jako nástroj k úspěchu

Vhodně navržená, řádně implementovaná, dobře zdokumentovaná a pečlivě provozovaná infrastruktura je páteří drtivé většiny fungujících ICT ekosystémů. Máme více než 25 let zkušeností, mnoho tisíc implementací, zkušený a zodpovědný tým. Spolupracujeme s největšími výrobci, ale také nabízíme vlastní produkty se skvělým poměrem cena / výkon. 
Zeptejte se nás, co právě pro vás můžeme v této oblasti udělat.
Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu