Zákaznická zóna

Společnost C SYSTEM CZ se mění na Thein Systems

Skupina Thein, která se specializuje na rozvoj technologických společností v oblasti ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0, oznamuje přejmenování své dceřiné společnosti C SYSTEM CZ na Thein Systems. Změna názvu je součástí dlouhodobé strategie propojování společností v rámci skupiny. Novým COO společnosti se stal Pavel Süss, který byl na začátku tohoto roku povýšen z pozice vedoucího brněnské pobočky firmy.

Přejmenování společnosti C SYSTEM CZ na Thein Systems je dalším krokem v procesu integrování firem skupiny Thein. V minulosti už proběhla podobná změna u společnosti Síť, která se v říjnu loňského roku přeměnila na Thein Digital. C SYSTEM CZ se ke skupině Thein připojil v červenci 2021.

Thein Systems zákazníkům z celé České republiky zajišťuje návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Zákazníci Thein Systems dále mohou využívat všech benefitů, které vyplývají ze synergií s ostatními společnostmi, které patří do skupiny Thein.

 

O Thein Systems

Thein Systems poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabývá se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytuje i moderní cloudová řešení. S produkty a službami společnosti se již od roku 1996 setkávají zákazníci z komerčních firem napříč různými obory podnikání, dodavatelé komunikačních služeb, společnosti veřejné i státní správy, zdravotnictví a školství. 

Ve svých šesti regionálních centrech Thein Systems sází na vysokou odbornost a profesionalitu svých expertů, specialistů a jejich dlouhodobě budovaný osobní kredit u zákazníků a dodavatelů.

O skupině Thein

Thein je investiční skupina technologického experta a investora Tomáše Budníka, která se zaměřuje na rozvoj technologických společností v oboru lCT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0. Ve svém portfoliu chce propojovat zajímavé projekty a poskytovat jim byznysovou a infrastrukturní expertízu. Hlavní filosofií skupiny Thein je hledání nové synergie mezi jednotlivými projekty a udržení českého know-how v českých rukách.

Poskytujeme zákazníkům po celé České republice návrh, dodávky a servis komplexních i dílčích řešení v ICT. Nabízíme moderní přístup, nezávislá řešení, zkušený tým i variabilitu způsobů financování.
crossmenu